Efi:Luizi i prapambetur, është nga këta që e mbyll gruan në shpi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/04/2023

Efi dhe Dea ka debatuar lidhur me Luizin, duke e paraqitur atë si të prapambetur.

Të dyja kanë ardhur në përfundimin e njëjtë.

Madje Efi ka thënë se Luizi është nga ata burra që mbyllin gruan në shtëpi dhe sipas saj vjen si pasoj e rrethit ku është rritur.

Dea ka thënë se Arbana dhe Zhaku gjatë Prime i dhanë një përgjigje të mirë.

Mikja e tij dikurshme tani nuk e kursen Luizin, ndonëse se ai tha se është rritur me femra, nënën, motrën dhe mbesat e tij. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ