Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Picture of INA
INA

19/06/2024

Egla Ceno sa ishte në Big Brother VIP Albania 3 bëri një deklaratë të fortë për Saimir Kodrën.

Ajo tha se ishte ngacmuar seksualisht nga ai, në momentin kur shkoi për të kërkuar punë në një radio, shumë vite më parë.

Fituesja e Big Brother u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë përmes opsionit pyetje-përgjigje.

Nga ndjekësit nuk kishte se si të mungonte një pyetje rreth kësaj çështje.

“Po merresh me gjyqin?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua.

“Jo. Nuk më ka ardhur asnjë lajmërim për gjyq, por më kanë ardhur disa mesazhe nga gra që kanë probleme ngacmimesh seksuale në punë. Jam e përfshirë të ndihmoj si me mbështetje publike si logjistike”, u shpreh ajo.

Egla theksoi: “Gratë duhet të flasin nëse duan ta shpëtojnë nga derrat. Duhet të jemi bashkë në këtë luftë. Të paktën t’i bëjmë të kenë frikë”.

TË FUNDIT
7 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
7 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
8 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
8 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
7 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
7 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ