Egla Ceno përjashtohet nga “BBVIP” pasi i hodhi verë në kokë Meritonit, reagon Sara Gjordeni: Mirupafshim…

INA
INA

31/03/2024

Aktorja Egla Ceno ditën e sotme është përjashtuar nga “Big Brother VIP”, për shkak të situatave dhe sjelljeve të saj të dhunshme kundrejt banorëve në shtëpi.

Kjo pasi ajo edhe mbrëmjen e djeshme ajo i hodhi verë në kokë dy herë Meriton Mjekiqit.

Ish-banorja Sara Gjordeni ka bërë një reagim në rrjetet sociale për skualifikimin e aktores, teksa e quante atë finaliste.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

juli luizi

Teksa Ledioni u tregon banorëve për shtatzaninë e Sarës, Juli nuk harron të përmend Luizin 

kiara

Kiara Tito ekspozohet gjysëm e zhveshur (foto)

egla

Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

egla big brother

Video/ “Kush ishte i dashuri yt?”, Ledioni e pyet, Egla Ceno: Të bëfshin mirë ato që ha!

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri shfaqet në gjendje të rënduar, iu dhimbset ndjekësve

luizi kiara

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

sara bardhi

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

INFO

NA NDIQ