Egla Ceno rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP, çfarë po ndodhë (VIDEO)

ina-online
ina-online

01/04/2024

Egla Ceno u përjashtua nga Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre!

Mirëpo një video e postuar sot nga Big Brother VIP tregon se Egla nuk është larguar përfundimisht nga shtëpia. Ajo shfaqet e izoluar në një dhomë veçmas banorëve të tjerë.

Mesa duket Egla do të rikthehet në shtëpi, por gjithçka mbetet për tu parë të martën.

https://www.instagram.com/p/C5N9hysMcCc/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

INFO

NA NDIQ