Egla Ceno shpërthen sërish, ja kush e nxjerri nga vetja

Picture of INA
INA

08/04/2024

gla Ceno e ka nisur një debat me Françeska Muratin.

Kjo e fundit, pasi aktorja e njohur u skualifikua nga “Big Brother VIP3” vendosi që gjërat e saj ti vendoste te sirtari që më parë e kishte Egla.

Ceno i ka kërkuar që t’i lirojë sirtarin, por Françeska nuk e ka pranuar një gjë të tillë. E si pasojë Egla ka nisur me ofendimet kundrejt saj.

Egla: Miss-et kështu përgjigjen

Françeska: Nuk dua, se ky është ambienti im

Egla: Kështu përgjigjen miss-et

Françeska: Kështu përgjigjet Françeska

Egla: Kush është Françeska? Një copë mishi me dy sy kam idenë

Françeska: Me thënë të drejtë të gjithë jemi një copë mishi me dy sy

Françeska: Dikush më shumë, dikush më pak

Egla: Je një palluqe që ecën me dy këmbë

Egla: Që i vjen dhe goja erë për më tepër

Egla: Puçrrat të paskan ikur, ça ke përdorur?

Françeska: Kam qenë larg teje

Egla: Nuk je një gocë e mirë

Françeska: Uaa do qaj më the kukuth, ooo vdiqëm. Ja u rikuperuam kaq shpejt, tani ec. Mu zhduk se nuk ta duroj dot këtë surrat.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
4 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
4 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
5 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
7 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

ME TE LEXUARA

1 ditë
Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP
1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
23 orë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
15 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
7 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

LEXO MË SHUMË

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

INFO

NA NDIQ