Egla debat të ashpër me Romeon, ja arsyeja

INA
INA

07/03/2024

Prishja e provës javore ka sjellë një debat shumë të ashpër mes dy konkurrentëve të shtëpisë.

Bëhet fjalë për Eglën dhe Romeon të cilët kanë debatuar me tone të lartë pasditen e sotme në ambientet e shtëpisë më të ndjekur. Dhe pse pak momente më herët Egla është ‘përplasur’ me Vesën, më pas ajo ka vijuar të debatojë dhe me Romeon të cilit i ka thënë:

‘Nuk është problemi yt Juli tani Romeo! Problemi yt tani jemi ne. Ke bërë një gjë skandaloze, ne nuk e varim dot prej këmbësh Julin.’

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

INFO

NA NDIQ