Egla u zgjodh lidere e shtëpisë, revoltohet Jul Deda

INA
INA

22/01/2024

Koha e liderit të vjetër sapo mbaroi brenda shtëpisë së ‘BBV3’ sakaq si lidere e re u përzgjodh Egla.

Një vendim ky i caktuar nga vetë banorët, ku Egla ‘garoi kokë më kokë’ me Julin, por me pak vota më shumë ajo arriti të fitonte.

Kjo zgjedhje solli debate brenda shtëpisë sakaq gjatë një bisede mes Albit, Ledjonës dhe Julit, ky i fundit u shpreh se: ‘As nuk flas as nuk dëgjoj. Për mua ajo nuk ekziston në këtë shtëpi e kupton? Thjesht e kam kështu, më vjen si qen nga mbrapa . A e kupton ti çfarë lidere keni zgjedhur apo jo?’

Por a do bindet Juli urdhërave të Eglës tani që kjo e fundit u zgjodh si lidere?

https://www.instagram.com/egla_ceno/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

INFO

NA NDIQ