Einxhel Shkira një super mami, merr vëmendjen me bebin e saj

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2023

Një super mami me stil si Einxhel Shkira.

Shkira ka postuar fotot më të bukura përkrah të shoqit dhe të birit.

Familja duken më bukur se asnjëherë më parë në fotot e publikuara në Instagram.

Shihet që Einxhel është kthyer shpejtë në formën më të mirë fizike dhe stili i prezantueses është ende “on the top”.

https://www.instagram.com/p/Cn9U0R-Nelz/

TË FUNDIT
2 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
4 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
10 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
13 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
22 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

22 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”
13 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
10 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
4 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
2 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
2 ditë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ