Ekonomisti Naim Demiri i bashkëngjitet ASH-së (FOTO)

INA
INA

28/02/2024

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari ka prezantuar një prurje të re në parti.

“Naimi është i diplomuar në Fakultetin e Administratës së Biznesit pranë Universitetit të Tetovës, ku ai ka përfunduar edhe studimet e tij Master. Këto studime e kanë pajisur me një bazë të fortë në menaxhimin dhe strategjitë e biznesit.

Me një karrierë të dedikuar në marketingun online, Naimi ka demonstruar aftësi të jashtëzakonshme në këtë fushë. Ai ka përdorur këto aftësi për të ndërtuar dhe implementuar strategji efektive të marketingut që kanë ndikuar pozitivisht në rritjen e bizneseve.

Naimi sjell në Aleancën për Shqiptarët një perspektivë të re dhe të freskët. Aftësitë e tij në marketingun digjital do të jenë thelbësore për të rritur ndikimin dhe prezencën e aleancës në mediat sociale dhe online. Ai do të kontribuojë në përmirësimin e komunikimit dhe angazhimit me anëtarët dhe mbështetësit e aleancës.

Me bashkimin e Naim Demirit në ekipin tonë, ne jemi të bindur se do të sjellim ndryshime pozitive dhe zhvillim të qëndrueshëm në rrugëtimin tonë drejt përfaqësimit dhe mbështetjes së profesionistëve shqiptar. Mirëpresim aftësitë, pasionin dhe energjinë e tij si një shtesë e çmuar në aleancën tonë”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

trupat britanike kosove

“Blindohen” kufijtë e Evropës, 20 mijë ushtarë në gatishmëri kundër Rusisë – ja “zona e nxehtë’ ku mund të nisë konflikti

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

INFO

NA NDIQ