Ekspozita e Pavarësisë “Kosova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/02/2022

Shoqata Kulturore Shqiptare Bashkimi, në bashkëpunim me Shkollën Shqipe në Ostermundigen hap dyert e Ekspozitës impresionuese, me rastin e përvjetorit të 14 të Pavarësisë së Kosovës.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

REXHEPI

Rexhep Rexhepi,Mocarti i prodhimit të orëve zvicerane

taravari kurti

Arben Taravari dhe Kryeministri Albin Kurti vizitojnë Zvicrën

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

treni

Me tren falas për në Evropë, BE dhuron 35 mijë bileta për të rinjtë

IMG_1227

Shqiptarët mbeten pa deputet në Kroaci, Ermina Lekaj Prljaskaj nuk siguroi votat e duhura

sermet sulejmani

Në kafenenë time më nuk do të flitet për politikë

shkolle klase

Për një vit u mbyllën 14 shkolla në Maqedoninë e Veriut

zvicra

Zvicra, vendi më tërheqës për të bërë biznes

titanik

Zgjidhet dilema e famshme e skenës ikonike të filmit Titanik?

INFO

NA NDIQ