“El Classico”, biletat në shitje nga 179 e deri më 500 euro!

INA
INA

06/10/2023

Klasikja” e parë e sezonit në La Liga, e vlefshme për javën e 11-të të kampionatit spanjoll, tashmë ka një datë dhe orë.

Dueli mes Barcelonës dhe Realit të Madridit do të zhvillohet më 28 tetor duke nisur nga ora 16:15. E veçanta e kësaj sfide është se për herë të parë në histori ajo do të luhet në stadiumin olimpik të Barcelonës.

Klubi i Barcelonës ka nxjerrë në shitje biletat për këtë sfidë të madhe dhe çmimet janë disi të kripura. Çmimet e ndenjëseve variojnë nga 179 euro, që është më e lira, deri tek ato më të shtrenjtat në tribunën 1, që kushtojnë 495 euro.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Champions-League-draw-latest-odds-1010038

Këto janë 12 klubet të cilat e kanë siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve

zekirija ramadani

Zekirija Ramadani rikthehet në Kosovë, firmos me Dritën e Gjilanit

daja

Daja: Nëse pretendojmë një ëndërr të çmendur, duhet ta fitojmë ndeshjen ndaj Plzenit

champions-logo

Rezultatet e ndeshjeve të mbrëmshme në Champions League

sylvinjo

‘Do të çojë Shqipërinë në Botëror!’ Sylvinho edhe dy vite të tjera me Shqipërinë?

barcelonaa

Katalanasit i kundërpërgjigjen Bayernit

struga trim lum

Struga si mysafire mposhti Vardarin

Nadal

Nadal i rikthehet fushave të tenisit

karton futboll

Në futboll do të ketë edhe karton portokalli

INFO

NA NDIQ