Elegante dhe joshesë, Klea Huta ju lë pa fjalë (FOTO)

0

Është një nga personazhet e dashur të ekranit tonë, e cila ka bërë të flasë mjaft për të edhe në aspetin personal jo vetëm në atë profesional.

Së shpejti bukuroshja Klea Huta do të nisë një emision të ri në Top Channel xhirimet për të cilin ka patur gjatë gjithë verës.

Këtë herë e shohim më në formë se kurrë në foton e fundit të publikuar prej saj në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur elegante dhe me motive leopardi. Prej kohësh tashmë ajo po jeton e lumtur lidhjen e saj me kantautorin Elgit Doda.