Elita, e bukur edhe e veshur (FOTO)

Zakonisht komentohet në momentet kur ajo del në plazh në bikine

Por, moderatorja e njohur Elita Rudi duket se është e bukur edhe e veshur.

Së është kështu e tregon edhe një foto e saj e realizuar së fundmi ku ajo duket se e ka ftohtë dhe është e veshur shumë trashë.

Ama në këtë fotografi Elita tregon vijat e fytyrës së saj, e që janë përfekte.

Moderatorja, që thuhet se së shpejti do të fillojë me një emision të saj, në këtë foto tregon se ajo di të jetë bukur jo vetëm me bikine, por edhe kur është dimër dhe vishet trashë. /Tetova Sot/