Elita Rudi nuk e lë vetëm asnjë sekond Gjikon! I ka shkuar edhe në…..

Reperi Gjiko këta muaj i ka të ngarkuar me shumë data të koncerteve.

Mirëpo lodhjen e performancave të njëpasnjëshme po e shmang nën përqafimin e të dashurës së tij, shkruan lajmi.net

 

Elita Rudi po e shoqëron edhe nëpër turne ndërsa së fundmi i ka shkuar pas edhe në Tiranë.

 

Duke qenë se të dy po qëndorjnë aktiv nëpër rrjete sociale, asgjë nuk po u ik ndjekësve dhe mediave, e dyshja duket se e kanë marrë shumë seriozisht këtë lidhje.

 

Prezantuesja zeshkane së fundmi është parë duke shëtitur edhe me nënën e Gjikos. /Zhurnal/