Elon Musk ka dëshirë të vizitojë tokën shqiptare (VIDEO)

ina-online
ina-online

16/12/2023

Kryeministri Edi Rama, në Festivalin e Politikës Atreju 2023, u takua në Romë me biznesmenin dhe investitorin Elon Musk, i cili shprehu dëshirën për të vizituar Shqipërinë.

“Do më pëlqente të vija në Shqipëri!”, u shpreh Musk.

“Eja, ka shumë për të pare dhe bërë në Shqipëri, po mbi të gjitha e sigurtë që s’do pendohesh” ftoi Kryeministri Rama një prej njerëzve më ta pasur në Botë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kandidatet per president

Osmani i mblodhi nënshkrimet për president, edhe pak ju duhen Taravarit, Dimitrievskit dhe Vankovskës

daniel server

Serwer për Vuçiq-in: Dëshiron të mbajë hapur opsionin ushtarak në Kosovë

kosov kroaci

A e rekomandoi ambasada e Kosovës një kosovar të pranojë dokumentet e Serbisë? MPJ deklarohet për rastin

kamberi vucic

Vuçiç fton shqiptarët në qeverinë e re, cila ishte përgjigja ndaj tij?

Prokuroria

Po kontrollohet një lidhje e mundshme e vrasjes në Bllacë me shpërthimin e një zjarri në Çair

aeroport italiane franceze

Shtrenjtohen biletat e fluturimeve, ja sa do të shkojnë?

Biden

Biden shpreson për një pauzë të luftimeve në Gazë gjatë Ramazanit

Blinken Edi rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama iu ka drejtuar me një letër mirënjohjeje Sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken

Rama Zelenski

Zelensky arrin sot në Tiranë, merr pjesë në Samitin për Ukrainë

INFO

NA NDIQ