Emily Ratajkowski mahnitë me format e saj (FOTO)

0

Ylli Emily Ratajkowski ka shfaqur linjat e saj trupore në bikini, ndërsa ajo shihet në një jaht në Sardenja me të dashurin australian Jordan Barrett.

Ajo ka qenë duke kaluar kohët më të mira këtë verë .
Dhe Emily Ratajkowski dukej në qiellin e nëntë të shtunën ndërsa ajo u nda në bordin e një jahti në Sardenjë me modelin hunky mashkull Jordan Barrett.

Emily u shihet në bikini, ndërsa ajo “fluturoi” me Jordan dhe një grup shokësh në bordin e anijes luksoze.