“Enca Haxhia ua hap sytë me mëngjes me këtë fotografi”

Enca Haxhia mbetet akoma njëra ndër këngëtaret më të komentuara.

Projektet e saj muzikore por edhe provokimet e vazhdueshme që bën janë vetëm disa nga arsyjet se përse Enca qëndron në kryefaqe të mediave rozë.

Provokimi i radhës i saj ishte këtë mëngjes ku nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instastory ka treguar gjoksin. Në foton e publikuar ajo shihet me sytjena dhe shumë provokative. Ndryshe projekti i fundit që solli Enca Haxhia është kënga ‘Ciao’ e cila në kanalin zyrtat në Youtube është klikuar mjaft. /Koha/