Enca ironizon me vezën që theu rekord në Instagram

0

Edhe Enca Haxhia ka komentuar vezën që theu rekord në Instagram.
Enca Haxhia nuk ka lënë pa komentuar vezën që po bën xhiron e rrjetit, shkruan lajmi.net.

Një vezë e thjeshtë, e cila u postua në Instagram, ka arriur ta thyej rekordin e Kylie Jennerit, me fotografinë e parë të vajzës.

Këngëtarja shqiptare ka komentuar mbi atë fotografi duke shkruar “Më duhet ajo vezë për tostin francez. tani”.

E në një tjetër postim, ajo bën shaka, duke shkruar se si arriti veza të marrë më shumë pëlqime se ajo dhe Kylie Jenner. /Lajmi.net/