Enca me urim të përzemërt ditëlindjeje për të dashurin e saj afrikan

INA
INA

11/01/2024

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, po vazhdon ta shijojë lidhjen e saj me masazherin afrikan Mickey Neblett.

Ky i fundit feston sot (e enjte) ditëlindjen dhe me këtë rast ka pranuar një urim të veçantë nga e dashura e tij në rrjetet sociale.
.
Enca, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në Instagram, ndau me ndjekësit e saj në InstaStory një ‘selfie’ me të dashurin e saj, teksa i bënte një urim të përzemërt për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen dalosh”, shkroi Enca në mbishkrimi ne fotografisë, ndërsa e shoqëroi atë me emojin e një kurore të mbretit dhe të një zemre.

Këngëtarja nga Shqipëria përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat, të cilët janë në pritje të një kënge të re nga ajo.

Ajo pati një skandal të vogël vitin e kaluar, kur në shtator përfundoi e arrestuar nga autoritet për kultivimin e disa bimëve kanabis në shtëpinë e saj

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ