Enca paralajmëron rikthimin me projekte të reja muzikore

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/02/2023

Përmes një postim që ka bërë në llogarinë e saj zyrtar në Instagram, këngëtarja nga Shqipëria ka njoftuar se është në përgatitje të projekteve të reja

E lumtur për këtë, Enca postoi fotografi nga studio muzikore duke ua dhënë fansave lajmin për këngët e reja që me sa duket do të vijnë së shpejti.

“Më në fund një lajm i bukur, muzika e re së shpejti”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e postimit duke njoftuar gjithashtu se projektet e reja po regjistrohen në Prishtinë.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ajo em titullin “Suavele” që e lansoi në korrik të vitit 2021.

“Më në fund një lajm i bukur, muzika e re së shpejti”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e postimit duke njoftuar gjithashtu se projektet e reja po regjistrohen në Prishtinë.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ajo em titullin “Suavele” që e lansoi në korrik të vitit 2021.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ