Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

INA
INA

20/02/2024

Endrik Beba ka qenë i ftuar në studion e Ftesë në 5.

Teksa ka folur për eksperiencën në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Endriku ka theksuar se njeriu më i mirë për të në shtëpi ka qenë Bardhi.

“Te Bardhi gjeta mbështetjen më të madhe emocionale”, u shpreh Endriku, teksa shtoi se reperi e pyeste nëse kishte ngrënë apo kishte pirë duhan.

Ai ka shtuar se Sara nuk po bën lojë, por po e përjeton realisht historinë me Bardhin.

Kujtojmë se eksperienca e tij në “BBV” zgjati 10 ditë dhe se gjatë këtij rrugëtimi vendosi të mos shfaqet 100%.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

erjola egla

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ