Enrique ka dy fjalë për Mbappen

ina-online
ina-online

18 Gusht, 2023

Kylian Mbappe është rikthyer në skuadrën e Paris Saint-Germain.

Ylli francez ka arritur marrëveshje me klubin nga “Parku i Princave” dhe do të vazhdojë të paraqitet për ta.

E trajneri i PSG-së, Luis Enrique u shpreh i lumtur që e ka në skuadër një lojtar si ai.

“Kylian Mbappe është perfekt nga ajo çfarë kam parë në stërvitje. Ai ka shumë dëshirë dhe është në një gjendje mendore shumë të mirë. Jam i lumtur që kam një lojtar të klasit botëror si Kylian”, u shpreh ai.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-02-11-38-48-145-edit_com.facebook.orca

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ