Epike! Luizi ul Kiarën në vendin e parë në veturë dhe nënën prapa… (Video)

INA
INA

20 Gusht, 2023

Luizi krijon situata interesante përmes rrjeteve sociale aty ku është goxha aktiv.

Një situatë qesharake po qarkullon në TikTok, ku flet për debatin nusja apo vjehrra në vendin e parë në veturë.

Ai tregon se ul Kiarën në të parin e nënën pas, pasi në vendin e pasëm pasagjeri është më i sigurt se ai në vend të parën në rast aksidenti.

Videon e mbyll duke qeshur e duke i thënë Kiarës: Vdeksha unë për ty!

https://vm.tiktok.com/ZMj1Ah4gT/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-30-19-29-46-582-edit_com.facebook.katana

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

festivali kenges shqiperi

Ja kush janë emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH

emina cunmulaj

Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

INFO

NA NDIQ