Era Istrefi në lidhje me futbollistin shqiptar?! (FOTO)

INA
INA

23 Maj, 2023

Era Istrefi ka ndjekur nga afër futbollistin Amir Rrahmani që luan me Napolin.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka postuar nga stadiumi “Armando Maradona”.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli – Inter, ku mbrojtësi kosovar luajti gjatë gjithë takimit.

Era dhe Amiri ndjekin edhe njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram” dhe nuk dihet nëse pikërish futbollisti ishte arsyeja e pranisë së yllit të muzikës shqiptare në stadium.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

modric_1551712890-6083633

Arabët nuk ndalen, ofertë 120 milionëshe për Modriqin

mesi-paris

Zyrtare: Messi largohet nga PSG

benzema

Benzema vendos të largohet nga Real Madridi

boks boksier ring

Kosova me pesë boksierë në turneun e Kumanovës

marash-kumbulla

Disfata në Europa League, Marash Kumbulla me mesazh zemre për Romën

dion berisha bajern

Dion Berisha zyrtarizohet në Bayern Munich

armend alimi

Armend Alimin e kërkojnë klube ambicioze të Ligës së dytë!

futboll

Tragjike në Gjermani, sherri midis të rinjve i merr jetën futbollistit 15-vjeçar

benzema

Benzema bisedon sot me Real Madrid për të ardhmen e tij

INFO

NA NDIQ