Era Istrefi “përvëluese”, publikon foto nga pushimet me Amir Rrahmanin

Picture of INA
INA

15/08/2023

Pak javë më parë, Amir Rrahmani e ka nisur një lidhje të re me këngëtaren Era Istrefi.

Dyshja duket se janë duke e shijuar në maksimum fillimin e lidhjes, ndërsa më parë janë parë në një garë të Formula 1 në Itali.E tash, këngëtarja e hitit “Bonbon” i ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente nga pushimet që po i kalon me yllin e Napolit në Itali, shkruan “Gazeta Express”.

Rrahmani e ka nisur fazën përgatitore me napolitanët dhe është gati për sezonin e ri në Serie A.Mirëpo, ai gjeti kohë për ta kaluar një kohë me të dashurën e tij të re.

Era e ka bërë një postim me disa foto në Instagram, ndërsa në njërin prej tyre shihet trupi i Rrahmanit dhe një zinxhir me numrin 13, të cilin e mban ai në fanellë, derisa në dorë e mban pijen freskuese “Golden Eagle”, imazh i së cilës është vetë Era Istrefi.

TË FUNDIT
53 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
3 orë
Mbeti jashtë listës për Euro 2024, Cikalleshi përcjell një mesazh
3 orë
Arsenal do të largojë tre yjet e saj duke siguruar 140 milionë euro
3 orë
Flick kërkon yllin e rivalëve të katalanasve
3 orë
Një nga portierët më të mirë në botë nuk mori ftesë për në Euro 2024

ME TE LEXUARA

1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?
11 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
53 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
1 ditë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3
11 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

sokol cikaleshi

Mbeti jashtë listës për Euro 2024, Cikalleshi përcjell një mesazh

arsenal

Arsenal do të largojë tre yjet e saj duke siguruar 140 milionë euro

Hans flik hansi flick

Flick kërkon yllin e rivalëve të katalanasve

courtois

Një nga portierët më të mirë në botë nuk mori ftesë për në Euro 2024

perez real

Pas Mbappes, edhe një përforcim tjetër prej 110 milionë eurove

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

Medon Berisha

Emri surprizë i Silvinjos në listën e “Euro 2024” është Medon Berisha

Albania's Amir Abrashi reacts after the Euro 2016 Group A soccer match between Romania and Albania at the Grand Stade in Decines-­Charpieu, near Lyon, France, Sunday, June 19, 2016. Albania won 1-0. (AP Photo/Laurent Cipriani)

Silvinjo: Abrashi do të na ndihmojë shumë në Kampionatin Evropian

INFO

NA NDIQ