Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

Picture of INA
INA

25/06/2024

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është rikthyer fuqishëm me projekte të reja.

Ajo ka sjellë disa këngë, e një të fundit në bashkëpunim me reperin Noizy.
Bukuroshja tani po vjen me një projekt ndërkombëtar, i cili pritet të lansohet së shpejti.

Bëhet fjalë për këngën “Heat”, xhirimet e së cilës janë realizuar në jug të Shqipërisë.

Biondja po ashtu ka ndarë një video nga xhirimet e klipit, ku shfaqet e mrekullueshme e në skena provokuese.

Era tashmë ka zënë një vend në tregun ndërkombëtar me hitet që ka realizuar ndër vitesh.

Besohet që edhe kjo këngë do të pritet mirë nga publiku e do të jetë një nga hitet e verës.

https://www.instagram.com/eraistrefi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=db59508b-10d5-433e-83a3-9bd883b36169

TË FUNDIT
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
4 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
4 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
4 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

ME TE LEXUARA

5 orë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
4 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë
4 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
4 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
1 ditë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
1 ditë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

LEXO MË SHUMË

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

INFO

NA NDIQ