Era Istrefi rikthehet në lidhje me Faton Shoshin?

Këngëtarja shqiptare që arriti të bëjë famë mbarë evropiane, Era Istrefi, duket se po shkon drejt një ribashkimi me ish të dashurën e saj, Faton Shoshin.

Era dhe Fatoni krijuan një romancë pasi fillimisht filluan punën në karrierën e saj muzikore, duke arritur edhe sukses ndërkombëtar.

Megjithatë, dyshja ishin ndarë pak kohë më parë pas spekulimeve që qarkulluan në mediat shqiptare.

Ishte Shoshi ai që deklaroi në disa intervista se ai profesionalisht nuk do të bashkëpunonte më me Erën, por nuk mbylli dyert për raportet personale.

Mbrëmjen e kaluar Era dhe Fatoni rifilluan të ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram, duke nxitur spekulime se ata janë kthyer në lidhje.

Era kryesisht ka kaluar kohën në Londër që prej ndarjes personale dhe profesionale nga Shoshi, kurse ky i fundit kryesisht është parë në shoqëri të modeleve dhe femrave seksi. Madje në disa postime ai pyeste fansat e Erës çfarë të bënte me femrat e shumta në praninë e tij duke ngacmuar këngëtaren.

Besohe se Era Istrefi ka të pa publikuara shumë këngë me potencial ndërkombëtar, siç është një bashkëpunim me Sian. /Telegrafi/