Era: Po e nij po vjen momenti

Ka lansuar këngën e re para ca ditësh.
E projekti “Origami” nga Era Istrefi u pëlqye nga ana e fansave të saj, edhe pse kënga nuk ka klip, shkruan lajmi.net

Përpos se me këngë, Era ka ardhur edhe me set të ri.

Ajo në rrjetet sociale ka hedhur një fotografi ku dukej shumë interesant dhe fotos ia ka lënë një shkrim ku tha se po e ndjen momentin.

Këngëtarja nuk ka treguar se për çfarë momenti është fjala por siç duket, këtë vit ajo do të “godasë” fort. /Sovrani/

https://instagram.com/p/BhHQT3aj-PX/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_logged_in_control