Era po i shijon “ditët verore”

INA
INA

1 Korrik, 2023

Era Istrefi po vazhdon të jetë aktive nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila pas një aventure disa vjeçare në treg ndërkombëtar ju kthye tregut vendor, është parë duke i shijuar rrezet e diellit.

Ajo tashmë ka realizuar disa këngë dhe është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin dhe këngëtarin Don Xhoni.

“Ditët verore”, ka shkruar Era poshtë këtyre fotografive derisa ka pasur të veshur një palë bikine të bardha.

Ditë më parë ajo ishte paraqitur me një palë bikine transparente derisa para dy jave lansoi këngën e saj të fundit me titull “Ta du”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Luizi dhe Kiara

Ja çfarë mendon Luizi për vjehrrin dhe vjehrrën

INFO

NA NDIQ