“Erdhi Mbreti, zemra jeme”, Luiz Ejlli publikon videon nga aeroporti

INA
INA

14/02/2024

Këngëtari Luiz Ejlli ka pritur në aeroport babain dhe vëllain e bashkëshortes së tij, Kiara Tito.

Dhëndri i ka pritur siç e do zakoni me të gjitha të mirat.

“Erdhi Mbreti, zemra jeme Ryan Tito”, shkruan Luizi krahas videos të publikuar në Instastories.

Video:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3301954369886555417?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MTBoNmMzdmt5MWZwZA==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

jetmiri big brother

Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

ZHAKU

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

INFO

NA NDIQ