Erik ten Hag: Kemi shpirtin luftarak

INA
INA

30/10/2023

Manchester United është mposhtur në shtëpi nga Manchester City me rezultatin e thellë 0-3.

Pas ndeshjes për mediet angleze ka folur trajneri i United, Erik ten Hag, duke u shprehur i kënaqur me shpirtin luftarak të ekipit të tij.

“Tre ndeshjet e mëparshme, i fituam dhe shpirtin luftarak e kemi të mirë, kështu që mendoj se po shkojmë përpara. Fillimi ishte i vështirë, por tani jemi duke u ngritur.”, tha ten Hag.

Manchester United pas 10 ndeshjeve të para të Premier League këtë sezon, gjendet në pozitën e 8 me 15 pikë të grumbulluara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

INFO

NA NDIQ