Erion Veliaj shpallet Qytetar Nderi i Gostivarit!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22 Mars, 2023

Erion Veliaj është shpallur sot Qytetar Nderi i Gostivarit.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari.

“…kam privilegjin që sot të shpall Qytetar Nderi djalin që çdo nënë do donte ta kishte, babain që çdo fëmijë e meriton, politikanin energjik dhe vizionar, mikun e Gostivarit, kryetarin e Bashkisë së Tiranës e prej sot edhe qytetarin e nderit te Gostivarit, Erion Veliaj!”,ka shkruar Taravari. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

andi-bushati

Bushati: Nëse Albini s’pranon asociacionin Shqipëria rikthen vizat

nezir kraki

Kraki: Shqipëria mund të jetë Bjellorusia e Serbisë

Sali Berisha

Rama propozoi rezolutën për Asosacionin në Kosovë, Berisha: Është shkruar në Beograd, akt i cili nxit konfliktin

sali berisha

“Teksti është shkruar në Beograd”, thotë Berisha për propozimin e Ramës rreth Asociacionit

rama-1-750x430-1

Rama: Shqipëria u ka dorëzuar krerëve evropianë draft për Asociacionin

bajram-begaj

Tensionet në Veri, Begaj: Rrjedhojë e keqpërdorimit të popullatës serbe, Kosova të tregojnë maturi

plazh-australi-us

“National Geographic” liston plazhet më të bukura të Rivierës shqiptare/ Rama: Spanjollët, surpriza e turizmit në vend

vangjush dako

Ish-kryetari i Durrësit përfundon në burg, ja dosja që e ngarkon me akuza

spartak

Spartak Ngjela: PD, parti e paaftë që të zgjedhë një kryetar

INFO

NA NDIQ