Ermiona “shuplaka” Efit dhe Kiarës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

8 Prill, 2023

Ish banorja e Bigbrother, Ermiona sonte në Prime ka folur për Efin dhe Kiarën.

Ajo tha se, Efi ka hyrë sërish në shtëpi për famën e saj, e jo për miqësinë e Luizit.

Ajo tha se, Efi don famën e Luizit, por sipas saj nuk ka miqësi me të, sepse sapo e ka njohur në Bigbrother.

Ajo tha se, edhe Kiara nuk e trajtuar Luizin si duhet. Kur i kam thënë unë t’a mbështesë ajo ka vepruar ndryshe.

Ermiona tha se Luizi do të jetë fituesi, sepse ai ka dhuruar një spektakël të pa parë. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi

“Nuk lëpin aty ku përshtyhet…”, çfarë mendimi ka sot Luizi për “Përputhen”?

luizi per fansat

Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

besim dina

Besim Dinës i vdes nëna

Luizi dhe Kiara

‘S’e doni Kiarën sa unë!’ Edhe një herë, Luizi hedh poshtë çdo aludim për ndarje!

Screenshot_2023-06-09-14-05-29-756-edit_com.android.chrome

S’ua merr mendja! Ky është ish-banori i BBV që ka fituar më shumë ndjekës në Instagram gjatë kësaj jave?

Luizi-reagon

“Këta nuk e dinë se çfarë i kanë bërë vetes”, ‘tërmet’ sot në Top Channel, ja çfarë do të ndodh me Luiz Ejllin

remzie1

E njihni këtë çift, ja sa ka ndryshuar sot

luiz ejlli

Djemtë e Shqipërisë u kthyen në bjondë për shkak të Luizit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund

kiara-tito

Del në foto me Kiarën, zbulohet një tjetër pjesëmarrës mjaft i njohur tek emisioni i saj i ri

INFO

NA NDIQ