Ermiona sulmon edhe Kiarën pas daljes nga Big Brother Vip Albania

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/03/2023

Ermiona Lekbello ka reaguar sërish pas përjashtimit të saj nga “Big Brother Vip”.

Ish-miss-i me anë të një postimi tjetër në Instagram, ka falënderuar të gjithë ata që ia bënë më të bukur dhe të lehtë qëndrimin e saj në shtëpi.

Lekbello i kërkoi ndjesë edhe adhuruesve të saj, për shkak se doli nga “BBV”, duke u shprehur që nuk mund të qëndronte më me hienat.

Sipas Ermionës në këtë grup nuk bënin pjesë vetëm Luizi, Kristi dhe Keisi, ndërsa pjesa tjetër përfshirë edhe Kiarën i cilësoi hiena.

“Falenderoj të gjithë ju me zemër që më mbështetët gjatë qëndrimit tim në shtëpinë e BBV2. Një falënderim i veçante i shkon Luizit, që më ndejti afër dhe më përkrahu në këtë rrugëtim.

Luizi u mundua gjatë gjithë natës të më ndalonte për të mos dalë jashtë nga shtëpia, por ishte i pamundur qëndrimi në atë shtëpi të rrethuar me hiena, duke përjashtuar Kristin dhe Kejsin që dhe ata i dua fort. Më vjen keq që nuk jua plotësova dëshirën për të qëndruar deri në fund, por duke qenë e vërtetë nuk mund të duroja hipokrizitë, falsitetin, kinematë dhe teatrin e kukllave 2 lekshe. Sot ma keni mbushur shpirtin me shumë dashuri. Ju dua shumë! Aman se vdiqëm!,”-shkruhet në postimin e plotë të Ermionës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

jetmiri big brother

Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

vesa arber

Ofendime dhe debat i ashpër/ Plas keq mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

INFO

NA NDIQ