Është apo jo Jetmiri, lojtar i fortë? Ja si përgjigjet Heidi

INA
INA

26/03/2024

Përpos debateve në shtëpinë e “Big Brother Vip” ditët e fundit janë diskutuar nominimet dhe lojtari/ja që rrezikon të eliminohet këtë javë.

Në një bisedë në oborr, Juli pyet Heidin nëse e konsideron lojtar të fortë Jetmirin dhe ajo përgjigjet me bindje me një “jo”. Madje Heidi shprehet se për këtë është e sigurt pasi çdo banor që e ka cilësuar të dobët është eliminuar nga shtëpia

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

qoku

Bekim Qoku: Erdhi dita Ali opozita

INFO

NA NDIQ