Është djegur një lokal në qendër të Shkupit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

13/03/2023

Një zjarr ka shpërthyer herët në mëngjesin e sotëm në një lokal në afërsi të Lidhjes auto-moto të Maqedonisë. Nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale, transmeton .

Nga MPB-ja informuan se në ora 04:33 nëSPB Shkup është raportuar se në një objekt hotelik në rrugën “Metropolitan Teodosij Gologanov” ka shpërthyer zjarri dhe është djegur pjesa e brendshme e objektit dhe konstruksioni i kulmit.

TË FUNDIT
30 minuta
Ministri Durmishi vizitë në Prishtinë, takimi me Rizvanollin për bashkëpunim dhe prioritetet e përbashkëta
35 minuta
Fronti Europian: Anëtarët e Komitetit për marrëdhënie ndërmjet bashkësive u zgjodhën në mënyrë tinëzare
38 minuta
Avokati Koci zbulon se ka identifikuar vendin ku po mbahet trupi i Faton Hajrizit në Serbi
41 minuta
Dimitrieska-Koçoska: Nevojitej qasje e përgjegjshme, të gjitha detyrimet do të servisohen me ribalancin
46 minuta
Kërcënoi nënën, arrestohet një person në Tetovë

ME TE LEXUARA

21 orë
Ndryshime edhe në Bordin e FIZhT-së, asnjë shqiptar!
2 orë
Këta janë drejtorët e rinjë nëpër burgje
1 ditë
Hajni zviceran ia vodhi çantën shtetasit të Maqedonisë, por nuk i gjeti 1 mijë eurot e fshehura në libër
18 orë
Vrasja në Debresh, paraburgim për dy vëllezërit!
1 ditë
Ahmeti takim me ambasadoren norvegjeze
6 orë
Toshovski sot në Tabanoc takohet me Daçiqin
21 orë
PS-PD bien dakord: 2/3 e listave zgjedhore e hapur! 1/3 të emrave e cakton kryetari i partisë (VIDEO)
2 orë
Siljanovska Davkova i pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të ri shqiptar, Denion Mejdani

LEXO MË SHUMË

452791053_1077705377126167_1179331783632364108_n

Ministri Durmishi vizitë në Prishtinë, takimi me Rizvanollin për bashkëpunim dhe prioritetet e përbashkëta

IMG_0046

Fronti Europian: Anëtarët e Komitetit për marrëdhënie ndërmjet bashkësive u zgjodhën në mënyrë tinëzare

faton hajrizi

Avokati Koci zbulon se ka identifikuar vendin ku po mbahet trupi i Faton Hajrizit në Serbi

IMG_4179

Dimitrieska-Koçoska: Nevojitej qasje e përgjegjshme, të gjitha detyrimet do të servisohen me ribalancin

policia-tetoves-spb-mpb

Kërcënoi nënën, arrestohet një person në Tetovë

IMG_4698

A do të kthehet trupi i Faton Hajrizit në Kosovë, ja çka tha sot Daçiqi nga Tabanoci

IMG_4698

Daçiq për ish-ushatrin e UÇK-së Blerim Ramadani: Presim që të ekstradohet, është çështje e Maqedonisë së Veriut

Igli Hasani

Igli Hasani, kandidat për Sekretar të Përgjithshëm të OSBE-së

Saranda

Gazetari i medias gjermane DW tregon sa po kushton çadra në Sarandë dhe reagon ashpër

INFO

NA NDIQ