“Është false”, Ilnisa dhe Meritoni krahasojnë dasmën e tyre me të Romeos e Heidit: Mua s’më sollën as bukë…

INA
INA

29/03/2024

Sonte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “BBV3”, ka dasmë.

Heidi dhe Romeo do të martohen, ndërsa banorët nuk i kanë kursyer komentet dhe krahasimet. Ilnisa dhe Meritoni, të cilët u martuan një muaj më parë brenda shtëpisë, e quajtën harenë e sotme false.

“Krahasimisht me dasmën tonë, këtu ka një lloj hareje, fake, por ka hare. Rëndësi ka që Romeo të bëjë qejf, por për këta… Ia thashë dhe dje, këtu mund të interpretohet si të duan, por Romeo e di se për atë gëzoj. Atë ditë unë isha në kuzhinë dhe s’më bënë një fetë bukë të haja. Çfarë njerëzish”-tha Ilnisa.

“Unë me Romeon kam prish të gjitha raportet, por dua që ta gëzoj dhe kaloj mirë, sepse e di vetë sesi jemi ndjerë dhe kemi përjetuar dasmën tonë.Këtu mundohen të fshehin dyfytyrësinë,  kinse e duan dashurinë. Kanë qenë këta që e kanë goditur dashurinë prej ditës së parë dhe vazhdojnë duke thënë se dasma po bëhet për herë të dytë sepse publiku nuk ju do”-tha Meritoni.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ