Është gjetur fëmija i zhdukur 9 vjeçar në Kumanovë

ina-online
ina-online

17/03/2024

Mëngjesin e sotëm, zyrtarët policorë të MPB-së së Kumanovës kanë gjetur djalin nëntë vjeçar për të cilin babai i tij C.S. (46) nga Kumanova e ka raportuar më 16.03.2024 rreth orës 23:30 se ka humbur larg shtëpisë së tij, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Menjëherë pas marrjes së kallëzimit, punonjësit e policisë kanë marrë masa dhe aktivitete për gjetjen e fëmijës dhe në orën 3 është gjetur dhe dorëzuar prindit.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

bujar osmani

Bujar Osmani i përgjigjet VLEN për rastin “Pacienti!

INFO

NA NDIQ