Është gjetur kumanovarja e zhdukur 19-vjeçare

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18 Janar, 2023

Policia e ka gjetur vajzën 19-vjeçare nga Kumanova, për të cilën babai i saj ka denoncuar se është larguar nga shtëpia e tyre.

Ajo është në gjendje të mirë shëndetësore, informuan sot nga SPB Kumanovë.

“Më 16 janar të këtij viti, pas kërkimit të kryer dhe kontrolleve operative në terren nga ana e punonjësve policorë nga SPB Kumanovë, është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore A.I., për të cilën një ditë më herët, babai i saj, 46-vjeçari B.I. denoncoi se është larguar nga shtëpia”, informoi policia.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi opinion

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

besar-durmishi

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

ambulanca shqiperi

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

edi rama

Rama i përkrah kërkesat e BE-së për veriun: Shpresoj të përfundoj ky konflikt absurd

borell vjosa osmani vucic macron scholz

Edhe Borrell kërkon zgjedhje: Nëse nuk zbatohen tri kërkesat, do të ketë pasoja serioze

biden rrezohet

VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

kiev-naten

Rusia sulmon Kievin me raketa

Rrahim musliu

Arrestohet mërgimtari në Serbi vetëm pse mbante flamurin kuq e zi

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

INFO

NA NDIQ