“Është herët për bashkëpunime me subjektet tjera politike”, Grupi i Zjarrit vazhdon luftën brenda BDI-së

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/05/2023

Grupi i zjarrit, gjegjësisht fraksioni i BDI-së vazhdon luftën brenda llojit të vet, prandaj është herët të flitet për bashkëpunime me subjekte tjera politike. Kështu deklaroi për TV21, Blerim Bexheti sipas të cilit bashkëpunimi mes Alternativës dhe Besës është e drejtë legjitime e tyre.
Gjithsesi se duke dëgjuar zërin e qytetarëve të jemi shumë të vëmendshëm dhe të kujdesshëm që të veprojmë konform zërit të qytetarëve. Mendoj se është herët ne të prononcohemi për të ardhmen se si do të zhvillohen hapat e mëtutjeshëm, atyre ju dëshiroj sukses nëse do të sjellin një vendim të tillë të bashkëpunojnë, është shumë legjitim nga ana e tyre, tha ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

reuten

Reuten: Sanksionuam Kosovën, jo agresorin – duhen hapa ndaj Vuçiqit e Dodikut

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

fature-market

Disa markete brenda natës i rritën çmimet, ankesa nga qytetarë

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

INFO

NA NDIQ