“Është i frikshëm” – Zbulohet për herë të parë një sekret i Luizit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/05/2023

I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë ish-banori i shtëpisë së “Big Brother VIP”, Ronaldo Sharka. Gjatë një diskutimi në studio së bashku me Jonidën, Elonën, Meridianin dhe Jonin kur u pyet nëse e konsideron shok Luizin apo jo, Ronaldo u shpreh se: “Nuk mund të them që e kam shok Luizin sepse unë e kam thënë që marrëdhëniet dhe Meridiani mund të ma vërtetojë këtë që kushdo që ka qenë në BBV, në momentin që do të dalë e ndërton edhe njëherë.

Wshtë një person që e kam pasur xhan dhe besoj që më ka pasur xhan. Nuk e di se si mund të jenë raportet tona jashtë. Drejtimet që gjithësecili mund të marri, por kam kuptuar një dashamirësi nga të dyja palët.”

Nga të gjithë personazhet publikë që ne njohim nga afër apo nga kompeticione dhe gara të ndryshme në vendin tonë kush mendon se mund të ishte shumë mirë përballë Luizit sipas Ronaldos: “Noizy”.
close
volume_off

Meridiani gjithashtu ka treguar edhe një sekret të Luizit dhe gjithçka kishte lidhje me nominimet. Pra si arrinte Luizi të zbulonte se kush kishte nominuar kë gjatë mbrëmjes së spektaklit.

“Dëgjo, t’ju them një sekret. Të gjithë diskutonin kur mbaronte ‘Prime’ për nominimet dhe Luizi thoshte që Ronaldo ka nominuar këtë apo atë. E ka kuptuar njeri se si arrinte ta gjente Luizi këtë pa e disktuar me asnjë? Luizi ishte i frikshëm sepse në momentin vinte banori pra që ishte bërë nominimi kur hynte tek dhoma e rrëfimit ai shikonte fokusin e kamerës ku rrotullonte kamera dhe tek kush banor u fokusonte ‘zoom’-” tha Meridiani.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

INFO

NA NDIQ