Është rikthyer me Ledri Vulën? Sara tregon gjithçka rreth marrëdhënies së tyre (VIDEO)

Picture of INA
INA

31/05/2024

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top”, do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar

Një ndër të ftuarat do të jetë edhe Sara Hoxha. Prej kohësh ndarja e saj nga reperi i njohur Ledri Vula ka qenë mjaft e përfolur, ku së fundmi Sara në një intervistë është shprehur se ka qenë thjesht ish-partnerja e tij dhe nuk ka qenë kurrë bashkëshortja e tij.

Edhe pse ditëve të fundit u aludua se dyshja mund të jetë rikthyer bashkë, Sara është pyetur nga Bora se çfarë mendimi ka ajo për rikthimet e shumë të tjera, përgjigje të cilat do t’i zbulojmë nesër.

Bora Zemani: Çfarë mendon ti për rikthimet?

Sara Hoxha: “Të shkojë si të shkoj unë jam shumë okej”?

Të ftuar gjithashtu janë Keisi Tola, Argjira Spanca dhe Arbër Hajdari i cili u vu në një siklet mjaft të madh kur u pyet nga Bora Zemani se cilin nga moderatorët e BBV do zgjidhte Arbana Osmanin apo Ledio Liçon.

https://www.instagram.com/cherryontop.tch/?utm_source=ig_embed&ig_rid=99a5dcc5-eb10-4eac-890f-7962562509af

TË FUNDIT
4 orë
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno
4 orë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
23 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
1 ditë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
2 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ME TE LEXUARA

1 ditë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
23 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
4 orë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
4 orë
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

LEXO MË SHUMË

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

rike roci

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

INFO

NA NDIQ