Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje

Picture of ina-online
ina-online

18/06/2024

Euro 2024 vazhdon sot me ndeshjet e radhës.

Për dallim nga ditët e tjera që janë zhvilluar nga tri ndeshje, në orarin e ditës së martë janë vetëm dy ndeshje.

Nga ora 18:00 do të zhvillohet takimi i parë i Grupit F, ku do të ndeshen Turqia dhe Gjeorgjia.

Pas kësaj ndeshje, në ora 21:00 do të luhet ndeshja tjetër e të njëjtit grup ndërmjet Portugalisë dhe Çekisë.

TË FUNDIT
3 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
4 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
4 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
7 orë
Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara
7 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona

ME TE LEXUARA

1 ditë
Aksidentohet në Itali autobusi me turistë nga Shqipëria, 16 të lënduar
17 orë
Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri
8 orë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
1 ditë
Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”
8 orë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

LEXO MË SHUMË

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

Kamala Harris 2

Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara

kufi tabanoc

LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona

policia

MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

INFO

NA NDIQ