EVN arriti marrëveshje me përfaqësuesit e fshatit Sllupçan

ina-online
ina-online

8 Gusht, 2023

Êshtë arritur marrëveshje mes Përfaqësuesve të fshatit Sllupçan dhe Përfaqësuesve të EVN-së.

Kjo është bërë e ditur nga përfaqësuesit e fshatit Sllupçan, të zgjedhur nga banorët e fshatit për bisedime me përfaqësuesit e EVN-së.

“Ne si përfaqësues të zgjedhur nga bashkëfshatarët e Sllupçanit prej 9 anëtarëve, sot në objektin e komunës së Likovës kemi arritur marrëveshje me përfaqësuesit e EVN-së.

Në takimet me përfaqësuesit e EVN-së, gjithnjë paraprakisht jemi takuar dhe konsultuar me banorët e fshatit për të arritur më të mirën për fshatin tonë, andaj edhe në vazhdimësi për ç’do ankesë, do të jemi në shërbim të tyre.
Faleminderit për ata gazetarë dhe mediume që kanë informuar korrekt, nuk kanë qenë të njëanshêm! Faleminderojmë edhe njëherë bashkëfshatarët tanë, për besimin e dhënë ndaj nesh dhe durimin që kishin gjatë kësaj kohe!”, thuhet në njoftimin e  përfaqësuesve të fshatit Sllupçan. (INA)

May be an image of 9 people and text

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Prokuroria

Vazhdon greva në prokurori – grupi i punës do të ketë afat prej 10 ditëve për arritjen e marrëveshjes

mickoski

Mickoski kërkon takim liderësh për zgjedhje

izet mexhiti3

Mexhiti: Përmes internetit lojërave të fatit e futën bixhozin në familjet tona

ASH

ASH: Interpelanca e opozitës teatër komik, procedura për kryeprokurorin e ri tanimë ka fillua

caji-600x360

Keqpërdorën të dhënat e mjekëve për të shitur çaj, një kompani dhe një person nga Maqedonia rrezikojnë të dënohen me gati 7.000 euro

kuvendi parlamenti

Skandali në Onkologji, Kuvendi miratoi propozimin për formimin e Komisionit Anketues

krenar lloga

Ministri i Drejtësisë, Lloga dorëzoi në Qeveri propozim-Ligjin për falje

administrata-600x360-1

Ligjet për të punësuarit në sektorin publik dhe nëpunësit në administratë në procedurë qeveritare, do të miratohen me flamur evropian

sllavica-grkovska

Grkovska: Është rregulluar gjendja e transparencës në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ