Familja Meritonit kundër lidhjes së tij me Ilnisën, vëllai i jep mesazhin e koduar

INA
INA

10/02/2024

Meritoni është surprizuar sonte nga vëllai i tij Rinori. Nga takimi i tyre u la të kuptohej se familja e Meritonit nuk janë pro lidhjes së tij me Ilnisën.

Vëllai i tha Meritonit se ai është i fortë në lojë individualisht duke nënkuptuar që nuk i duhet Ilnisa. Për më tepër dasmën familja e ka parë thjesht si lojë.

Ledioni e pyeti Rinorin nëse do të takojë dikë tjetër, por ai nuk pranoi teksa të gjithë prisnin të thonte emrin e Ilnisës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ