Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ina-online
ina-online

28/02/2024

Pas vizitës që vëllai i Meritonit shkaktoi brenda në shtëpinë e “Big Brother Vip3”, ku nuk pranoi të takonte Ilnisën, madje dhe deklaroi se ‘dasmën’ e çiftit e kishin parë në kuadër të lojës, një tjetër veprim nga familjarët e Meritonit, ka ngritur dyshime lidhur me marrëdhënien e dyshes.

Përveç faktit që çifti nuk e ndjek njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale, një postim që ‘trazoi’ paksa rrjetin, ka ardhur mbrëmjen e ‘Prime-t’ të mbrëmjes së djeshme.

Në llogarinë e “Instagramit” të Meritonit, është postuar një fotografi e tij, e realizuar gjatë momentit që ai ka qenë në dhomën e rrëfimit me Ilnisën, por kjo e fundit nuk ‘egziston’ në fotografi, pasi familjarët e tij e kanë prerë atë.

Nuk mund të lëmë pa përmendur faktin që në profilin e Meritonit, që prej nisjes së “Big Brother Vip3” dhe romancës së tyre, nuk ekziston asnjë foto/ video me Ilnisën.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ