Familjarët reagojnë pas largimit të Drini Zeqos nga Big Brother VIP

INA
INA

18/01/2024

Pas daljes së tij nga shtëpia, në llogarinë e Drini Zeqos në Instagram, familjarët e tij kanë dhënë një mesazh, ku tregojnë se si Drini dhe familjarët e tij gëzojnë shëndet të plotë.

“Njoftojmë të gjithë portalet që mos krijojnë shqetësim tek Drini dhe familjarët e tij. Familjarët e tij gëzojnë shëndet të plotë, njëkohësisht edhe Drini. Së shpejti një njoftim të dytë”, shkruhet në Instastory-n e Instagram-it të Drinit.

“Për shkak të një urgjence familjare Drinit i është dashur të lërë shtëpinë. Ai është mirënjohës për kohën që ka kaluar me të gjithë ju dhe ju uron sukses në rrugëtimin tuaj në vazhdim”, lexoi Julian Deda në zarfin brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ