Fansat e pyesin sërish se a do të jetë prezantuese e Big Brother VIP, ja si përgjigjet Arbana

Picture of INA
INA

11/07/2024

Largimi i Arbana Osmanit nga pozicioni i prezantueses së Big Brother Vip Albania nuk ka kaluar pa u vënë re nga publiku, duke vijuar të jetë temë e nxehtë në rrjetet sociale. Pavarësisht se është larguar përfundimisht nga Top Media, interesimi për prezantuesen nuk po shteron.

Së fundmi, Arbana është pyetur sërish në Instagram në lidhje me këtë format të njohur televiziv. Ndjekësit, të cilët vazhdojnë të ndjekin me vëmendje çdo hap të saj, kanë ngritur pyetje mbi arsyet e largimit dhe ndjesitë e saj për Big Brother VIP Albania.

Një ndjekës i kujdesshëm e pranoi se ndoshta Arbana nuk do t’i përgjigjej pyetjes së tij, por gjithsesi vendosi ta bëjë atë.
Në përgjigje të kësaj pyetjeje, Arbana e tregoi edhe një herë zemërgjerësinë dhe përkushtimin e saj ndaj publikut. Ajo u shpreh se është shumë e rëndësishme që ndjekësit e saj të mos heqin dorë nga çfarëdo që ata besojnë.

Pas largimit të saj, drejtimin e Big Brother VIP Albania e ka marrë Ledion Liço, një figurë gjithashtu e mirënjohur dhe e respektuar në botën e medias shqiptare – i cili prezantoi edicionin e tretë të këtij formati.

Përndryshe, Arbana aktualisht është e angazhuar me hapjen e dyqanit të saj “Bana’s” edhe në Kosovë, pas suksesit në Tiranë.

TË FUNDIT
3 orë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
6 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
6 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
8 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
8 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
1 ditë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
1 ditë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
8 orë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
8 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

INFO

NA NDIQ