Fansat i bëjnë suprizën e pa pritur Kiarës (foto)

INA
INA

26 Maj, 2023

Kiara Tito ishte një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP 2”.Moderatorja ka shumë fansa që e mbështetën edhe pas daljes nga shtëpia. Sot, Kiara është surprizuar me lule dhe me një yll. Po, po me një yll.Mbështetësit e saj, janë lidhur me një kompani që personalizojnë yjet, por jo detyrimisht përkthehet në blerje/emërtim në kuptimin e parë të fjalës, por kanë zgjedhur që një i tillë të ketë emrin e Kiarës.

A do të jetë opinioniste në edicionin e tretë të Big Brother Vip Albania? Ja si përgjigjet Zhaklin Lekatari ‘U bëra dhe unë me yll’-shkruan ajo përkrah fotos.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (foto)

bajram-begaj

Tensionet në Veri, Begaj: Rrjedhojë e keqpërdorimit të popullatës serbe, Kosova të tregojnë maturi

Screenshot_2023-06-07-18-31-43-145-edit_com.android.chrome

Xhesika: Kiarën e patur kolege, është vajzë…

genti

Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Genti nxjerrin videon nga dhoma e hotelit: S’jam Olta unë

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizi vjen me këngë të reja

mozzik

Për shkak të mungesës së vizës Mozzik detyrohet ta anulojë turneun në Amerikë

kepi i tundimeve

Zbulohen dy konkurrentet e reja të ‘Kepit të VIP-ave’

luiz donald

Luizi-Kiara apo Donald-Bora? Ky është çifti më i pëlqyer i publikut

Screenshot_2023-06-06-21-32-16-232-edit_com.zhiliaoapp.musically

Nëna Fetije përlotet për Luizin, e fton në shtëpi (video)

INFO

NA NDIQ