Fansat i bëjnë të papriturën pas debatit me Luizin, miqtë e Efit dalin me njoftimin urgjent

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Prill, 2023

Profili i Efi Dhedhes në rrjetin social Instagram ka rënë pre e një sulmi kibernetik, teksa është tentuar të hakohet dhe t’i shtohen ndjekësa fake.
Këtë gjë e kanë bërë me dije vetë miqtë e Efit që i menaxhojnë Instagramin, përmes një postimi në InstaStory dhe thonë se kjo ka qenë dhe arsyeja për të cilën e kanë kthyer proflin në privat. “Instagrami i Efit sapo u kthye në privat për shkak të tentativave për hackim dhe përpjekjes së personave të tjerë për t’i blerë fake followers. E vetmja gjë që mund të them tani është WTF” shkruhet në InstaStory.
Dyshohet se pas këtij sulmi kibernetik qëndrojnë fansat e Luizit, pas debatit që Efi pati me këngëtarin shkodran dhe Kiarën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ